4.8/5 – (37 امتیاز)

احتمالا شما هم مانند میلیون ها نفر دیگر از تحلیل تکنیکال برای انجام معاملات خود استفاده می‌ کنید.

برای این که تحلیل تکنیکال به درستی انجام شود ، نیاز به اندیکاتوری دارید که بتواند سیگنال های خرید و فروش را چه به صورت سرمایه گذاری های طولانی مدت و چه به صورت کوتاه مدت به خوبی پیش بینی و مشخص کند.

به همین خاطر قصد داریم در این مقاله ی اندیکاتور برای سیگنال های خرید و فروش ارزهای دیجیتال که روی trading view کار می‌ کند را به شما معرفی کنیم.

24 / 7
پشتیبانی مشتری

مدیریت کامل و پشتیبانی
توسط کارشناسان
پیشرو ما

مشاوره رایگان
+ تست 7 روزه

قبل خرید اندیکاتور میتوانید مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب دریافت و از 7 روز تست رایگان بهره مند شوید.

بیشتر از 3+ سال
تجربه

ما با ایجاد اندیکاتور هوشمند
به مشتریان خود کمک
میکنیم تا موفق شوند.

اندیکاتور چیست؟

حتما شما هم نمودارهای بورس یا ارزهای دیجیتال را دیده اید که تغییرات قیمت را در بازه های زمانی خاص نشان می دهند ، اندیکاتورها در واقع ابزارهایی در نمودار هستند که به واسطه ی فرمول های پیچیده ی ریاضی که برنامه نویسی شده اند ، اطلاعاتی را به شخص سرمایه گذار تحویل می دهند ، این اطلاعات حاوی داده هایی در رابطه با این که بازار به کدام سمت حرکت می کند ، حرکت به سمت خاص با چه قدرتی در حال انجام است و آیا بازگشت اتفاق می افتد یا خیر ، میزان تغییرات حجم در گذر زمان و میزان نوسان در یک بازه ی زمانی است.

دلایل اهمیت اندیکاتورها در تحلیل تکنیکال

اندیکاتور یکی از ابزارهای همیشگی برای تریدرهای مبتدی و حرفه ای است ، اینطور نیست که اگر یک شخص تجربه ی زیادی در بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال دارد پس اندیکاتورها به درد وی نخواهد خورد ، بلکه همواره در دسترس بودن اندیکاتورها ، مقیاس پذیری آن و محدود کردن تعداد انتخاب ها برای تصمیم گیری بهتر ، مشخص کردن زمان سود و ضرر و … از جمله مزایایی است که استفاده از یک اندیکاتور خوب به همراه خواهد داشت ، این دقیقا مانند این است که کارکنان اختصاصی در بازار بورس در هر ثانیه و هر لحظه در اختیار شما هستند و به سوالاتتان پاسخ می دهند.

چرا اقدام به خرید اندیکاتور کنیم؟

همانطور که گفتیم ، فرد تریدر برای این که بتواند روند قیمتی را پیش بینی کند ، نیاز خواهد داشت تا عوامل گوناگونی را به صورت همزمان در ذهن خود داشته باشد ، این کار برای بسیاری از افراد سخت است ، به همین دلیل لازم است اقدام به خرید اندیکاتورهای مطمئن ، دقیق و حرفه‌ای کنیم تا بتوان از آن ها در تحلیل بازار استفاده کرد.

با استفاده از خرید اندیکاتور می‌توان مشخص کرد که چه زمانی برای ورود و خروج مناسب است ، در واقع اگر اندیکاتور خریداری شده از قدرت پیش بینی و دقت بالایی برخوردار باشد ، تریدر می تواند با استفاده از این ابزار تکنیکالی ، سیگنال‌هایی را دریافت و بر اساس آن برنامه و استراتژی‌ های خود را بچیند.

جدول قیمت گذاری

بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش کدام است؟

خوب است بدانید که اندیکاتورها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها برای این که روند قیمتی را بررسی و پیش بینی کنند از ابزارهای گوناگونی بهره می برند ، ما در این مقاله قصد دارم تا شما را با یکی از بهترین اندیکاتورها آشنا کنیم.

اندیکاتوری که ما ساخته ایم و در این سایت ارائه کرده ایم ، برای ارائه ی سیگنال های خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده می شود ، این اندیکاتور بر اساس تریدینگ ویو کار می کند ، تریدینگ ویو یک وبسایت است که نمودار بازارهای مالی از جمله ارزهای دیجیتال را ارائه می کند ، البته این سایت فقط برای ارزهای دیجیتال نیست بلکه قیمت های مربوط ب سهام ، شاخص‌ها و فلزات را هم نمایش می دهد ، اما یک بخش مهم از آن در رابطه با ارزهای دیجیتال است و اندیکاتوری که ما ساخته ایم از این سایت برای محاسبه ی تحلیل های خود استفاده می کند ، اما چرا معتقدیم که این اندیکاتور نسبت به سایر اندیکاتورهای مشابه بهتر است و چه وجه تمایزی بین آن و رقبایش وجود دارد؟

چرا اندیکاتور ما بهترین است؟

اگر قصد خرید اندیکاتور را داشته باشید گزینه های متعددی پیش روی شما خواهد بود ، اما در این جا دلایلی داریم که نشان می دهد اندیکاتور ما بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید.

استفاده از چندین الگوریتم به صورت همزمان

اندیکاتوری قدرتمند است که بتواند از چندین و چند الگوریتم به صورت همزمان استفاده کرده تا دقیق ترین تحلیل ها را به تریدر تحویل دهد ، اندیکاتور ما از 10 الگوریتم مختلف برای محاسبات خود استفاده می کند ، برای مثال الگوریتم RSI یکی از همین موارد است که اندیکاتور برای مشخص کردن قدرت خرید و فروش بازار از آن بهره می گیرد ، همچنین اندیکاتور ما با استفاده از الگوریتم های ایچیموکو و فیبوناچی روند بازار را مشخص می کند و بیان می کند که قیمت ها تا این حد بالا خواهد رفت و تا این حد باز خواهد گشت ، استفاده از الگوریتم های چندگانه سبب می شود که بیشترین کارایی و بازدهی در نتیجه ی محاسبات اندیکاتور صورت پذیرد.

پشتیبانی در تمامی زمان ها

یکی از ویژگی های یک اندیکاتور خوب این است که محاسبات و پیش بینی خود را در تمامی زمان ها انجام دهد و در کار آن تعلل و وقفه مشاهده نشود ، اندیکاتور ما به صورت پیوسته در حال آنالیز جریان ارزهای دیجیتال است و کوچکترین تغییرات را ثبت و یک نتیجه ی کلی و مفید را به کاربر خود عرضه خواهد کرد.

قابلیت سفارشی سازی

تمام امکاناتی که در یک اندیکاتور می تواند وجود داشته باشد بایستی قابل تغییر و سفارشی سازی توسط کاربر باشد تا بتواند آن را بر اساس دلخواه خود مرتب کند ، در اندیکاتور ما می توانید تمامی بخش ها و گزینه ها را تغییر داده و سفارشی سازی را انجام دهید.

هشدارهای هوشمند

یکی از قابلیت های مهم این اندیکاتور این است که می تواند هشدارهای هوشمندی را از طریق پیام رسان هایی مانند تلگرام یا دیسکورد به شما تحویل دهد تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن خود را برسانید، با خرید این اندیکاتور و با استفاده از این قابلیت (که در کمتر اندیکاتورهایی شاهد آن هستید) می توانید مطمئن شوید که هیچ فرصت خرید و فروشی را از دست نخواهید داد.

سخن پایانی

با خرید اندیکاتور ما صاحب یک اندیکاتور معمولی نمی شوید بلکه این اتفاق دقیقا مشابه این است که یک کارمند باهوش و حرفه ای در زمینه ی ارزهای دیجیتال در اختیار خواهید داشت که با استفاده از الگوریتم های چندگانه ی خود دقیق ترین تحلیل ها را به شما تحویل می دهد و با پشتیبانی مداوم و هشدارهایی که از طریق شبکه های اجتماعی در اختیارتان قرار می دهد می توانید مطمئن شوید که هیچ موقعیت فوق العاده ای برای کسب سود را از دست نخواهید داد.

چرا ما باید از اندیکاتور استفاده کنیم؟

اندیکاتورها شبیه دماسنجی هستند، که دمای بازار را لحظه به لحظه اندازه گیری می کنند، همچنین هر اندیکاتور کارایی خاص خود را دارد، که در بازارهای مالی به ویژه فارکس و ارز دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار هستند؛ که در تحلیل نمودار ارزها به کمک ما می آیند و کار ما را در بررسی ارزها راحت تر میکنند؛ و ما به این طریق در کمترین زمان ممکن می توانیم بیشترین تعداد ارز را به صورت همزمان تحلیل و بررسی کنیم.

یک اندیکاتور خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک اندیکاتور خوب باید دقت بالایی برای پیش بینی روند آینده قیمت داشته باشد، و در تشخیص نقاط خرید یا فروش تاخیر نداشته باشد تا سریع تر از دیگر اندیکاتورها بهترین سیگنال را ارائه دهد تا بیشترین میزان سود را کسب کنیم. همچنین کار کردن با آن آسان باشد و در هر شرایطی از بازار بتوان از آن استفاده کرد. یک اندیکاتور خوب باید از طرف تحلیلگران معتبر تایید شده باشد؛ و تعداد کاربرانی که از آن اندیکاتور استفاده می‌کنند بالا باشد.

با دریافت اندیکیتور وین ریت بالا 90 درصد را تجربه کنید.

50 درصد تخفیف برای کسانی که پرداخت اول را با ارز دیجیتال پرداخت میکنند.