بازی های ارز دیجیتالبازی های ارز دیجیتال
4.9/5 - (18 امتیاز)

بهترین بازی‌ها برای دریافت ارز دیجیتال:

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت و ارزهای دیجیتال بازار داغی را در میان مردم دارد. اما با پیشرفت تکنولوژی این امکان به راحتی فراهم شده است که شما بتوانید در اوقات فراغت خود ارز دیجیتال استخراج کنید.

امروزه بازی هایی طراحی شده‌اند که با انجام بازی و پیش بردن مراحل ارز دیجیتال استخراج می کنند. همین امر استخراج ارز سبب شده که بازی های کریپتویی از محبوبیت بالایی برخوردار شوند و کاربران با انجام بازی به درآمد دلاری برسند.

انجام این بازی ها برخلاف نحوه ی طراحی آن ها پیچیده نیست و شما می توانید با انجام جستوجوی ساده در سایت های مختلف نحوه ی انجام بازی و درآمدزایی آن را یاد بگیرید.

 

آیا بازی های از دیجیتال نیاز به سرمایه اولیه  دارند؟

اولین سوالی که به ذهن کاربران می رسد این است که آیا بازی های کریپتویی نیاز به سرمایه ی اولیه دارند یا نه. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برخی از بازی های کریپتویی نیاز به سرمایه ی اولیه دارند و برخی از آنها نیازی ندارند.

برای مثال بازی بمب کریپتو نیاز به سرمایه ی نسبتا بالایی دارد و به همین دلیل کاربران زیادی آن را از لیست بازی های مورد علاقه‌ی خود حذف کرده اند.

 

نحوه درآمد زایی بازی های کریپتویی:

یکی دیگر از سوالات پیش آمده برای کاربران نحوه ی درآمدزایی از طریق بازی های کریپتویی است. هر بازی به صورت متفاوتی طراحی شده است ولی روند درآمدزایی بسیاری از بازی ها به یک صورت است در واقع شما می‌توانید با انجام خرید و فروش در بازی به درآمد برسید.

منظور از خرید و فروش همان انجام تبادلات داخل بازی است یعنی با انجام خرید و فروش محصولات داخل بازی که بر اساس محتوای آن طراحی شده است می توان دلار به دست آورد.

 

آیا بازی کریپتویی یک شغل محسوب میشود:

در بازی های بلاکچینی نیز بر اساس زمانی که کاربر در داخل بازی صرف می کند و دست آورد های داخل بازی که آن ها را بدست می آورد برایش درآمد و پاداش نقدی ذخیره می شود. با این حال می توان گفت که گیمر ها نیز به راحتی می توانند به درآمد برسند و یک شغل نیز محسوب می شود.

برخی از بازی ها به گونه ای طراحی شده اند که محصولاتی در داخل بازی به فروش گذاشته می شوند برای مثال شما می توانید یک کاراکتر را در بازی ایجاد کنید و آن را ارتقا دهید سپس می‌توانید کاراکتر خود را در مارکت بازی به فروش برسانید.

 

انواع روش های کسب درآمد از بازی های کریپتویی:

نحوه‌ی خرید و فروش در بازی های مختلف متفاوت است برای مثال در بازی آپلند شما می توانید زمین خرید و فروش کنید. با انجام خرید و فروش نیز برای شما درآمد زایی می شود در واقع ملک در بازی آپلند یک نوع محصول به شمار می‌آید و در هر بازی این محصول می تواند متفاوت باشد.

از روش های دیگر کسب درآمد پاداش های درون برنامه ای هستند یعنی شما می توانید در طول بازی پاداش هایی را کسب کرده و از آنها درآمد زایی کنید. برای مثال در بازی بمب کریپتو با منفجر کردن صندوق های موجود در محیط بازی می توانید پاداش زیادی برای خود کسب کنید و بر اساس قوانین بازی پاداش های خود را تبدیل به دلار کرده و به درآمد برسید.

بازی های ارز دیجیتال

بازی های قابل اعتماد را چگونه تشخیص دهیم:

بدلیل اینکه امروزه بازی های کریپتویی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند از این رو تعداد آن ها نیز بسیار زیاد شده است و همه ی این بازی های موجود در بازار قابل اعتماد نیستند برای همین برای انتخاب بازی قابل اعتماد باید به موارد زیر توجه ویژه داشته باشیم.

 

1. رزومه سازنده بازی:

یکی از موارد تعیین بازی های معتبر آشنایی با رزومه ی سازندگان بازی است. هر چه سازندگان بازی معروف تر و روزمه ی بهتری داشته باشند بیشتر می توان به بازی اعتماد کرد. در واقع در اکثر بازی های کریپتویی در همان صفحه ی اول خود اسامی و عکس های توسعه دهندگان بازی قرار گرفته است. در صورتی که بخواهید اعتبار بازی را بسنجید بهتر است اسامی را در سایت های اینترنتی جست‌وجو کرده و رزومه ی این افراد را مشاهده کنید.

 

2. سایت بازی کریپتویی:

یکی دیگر از راه های تشخیص اعتبار بازی مشاهده ی گیم پلی آن است. با مراجعه به سایت اصلی طراحی بازی می توانید گیم پلی بازی را مشاهده کنید و اگر به نظرتان قابل گسترش باشد می توانید با نصب بازی به سود خود برسید. همچنین بهتر است به مشاهده ی یک گیم پلی بسنده نکنید و انواع مختلفی از گیم پلی ها را ببینید.

 

آیا قصد سرمایه گذاری در این بازی ها را دارید؟

از دیگر مواردی که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید نیاز به سرمایه اولیه می باشد. باید دقت کنید که بازی مورد نظر شما نیاز به سرمایه ی اولیه دارد یا نه. اگر قصد دارید مبلغی را به بازی وارد کنید باید توجه کنید که هدف شما بازگرداندن اصل سرمایه و سود آن می باشد در صورتی که مبلغی را وارد بازی کرده اید اجازه ی برداشت آن را ندارید تنها زمانی می توانید آن را برداشت کنید که سود دو برابر دریافت کنید.

 

بازار ارز دیجیتال بر درآمد این بازی ها تاثیر گذار است یا نه؟

همچنین باید به بازار ارز دیجیتال نیز توجه داشته باشید اگر بازی شما دارای یک توکن حاکمیتی است بهتر است روند قیمتی آن را مشاهده کنید و سپس به درآمد زایی از طریق آن توکن فکر کنید. شما به راحتی می توانید با در نظر گرفتن موارد بالا بازی مورد نظر خود را از لحاظ اعتبار بسنجید. در ادامه چند بازی معتبر برای درآمد زایی ارز دیجیتال را برایتان معرفی خواهیم کرد .

 

Axie Infinity

یکی از محبوب ترین بازی های بلاکچینی و کریپتویی می باشد که توسط استودیوی اسکای میویس طراحی و اجرا شده است. شما برای شروع این بازی نیاز به داشتن مقداری سرمایه ی اولیه می باشید. برای این که این سرمایه اولیه وارد بازی کرده و سود آن را دریافت کنید باید کیف پول متامسک را در مرورگر خود نصب کنید.

 

نحوه انجام بازی:

روند بازی به این صورت است که در محیط بازی موجوداتی به نام اکسی وجود دارند که شما باید آن ها را پرورش دهید و سپس به فروش برسانید. به این صورت می توانید در این بازی درآمد کسب کنید. توکن حاکمیتی این بازی SLP می باشد.

شما با وارد کردن سرمایه ی اولیه به بازی ابتدا اکسی ها را می خرید سپس این اکسی ها شروع به تولید مثل خواهند کرد و شما آن ها را پرورش خواهید داد. این بازی را میتوانید بر روی سیستم عامل های ویندوز و آی او اس نصب کنید. این بازی سه حالت دارد که شامل حالت های ماجراجویانه، مبارزه ی تن به تن و حالت تولید مثل است. در صورتی که به هر کدام از این حالت ها علاقه مند هستید می توانید با انتخاب آن بازی کنید.

 

Farmers world

یکی دیگر از بازی های پرطرفدار ارز دیجیتالی بازی کشاورزی است. در این بازی شما باید زمین خریداری کنید و سپس آن ها را تبدیل به مزارع بزرگتر کنید. برای انجام این بازی باید کیف پول WAX را دانلود کنید و بر روی مرورگر خود نصب کنید.

 

نحوه انجام بازی:

ثبت نام این بازی بسیار آسان است ولی در حال حاضر نمیتوان آن را بر روی سیستم عامل های اندروید و آی او اس نصب و اجرا کرد ولی طبق گفته ی سازندگان بازی در آینده‌ ای نزدیک می توانید آن را بر روی سیستم عامل های گفته شده نیز اجرا کنید.

برای انجام بازی به سرمایه ی اولیه نیز نیاز دارید و از آن جایی که توکن های این بازی گران قیمت می باشند نیاز به سرمایه ی بیشتری دارید. کسب درآمد از طریق این بازی به آسانی انجام می شود و برای اینکه به صورت موفق عمل کنید باید وقت زیادی را برای گسترش مزارع بگذارید. شما می توانید بدون داشتن سرمایه نیز این بازی را انجام دهید. اما برای تهیه ی ابزار باید شروع به استخراج ابزار مورد نظرتان کنید.

 

آیا برای بازی کردن به سیستم قدرتمندی نیازمندیم؟

خوشبختانه برای انجام بازی های کریپتویی به سیستم عامل های قدرتمند نیازی نیست و به راحتی با هر سیستم عاملی بسیاری از بازی های کریپتویی را می توان اجرا کرد همچنین برای خرید و فروش در داخل بازی باید توکن مربوط به بازی را به خوبی بشناسید و قیمت و ارزش گذاری آن را به خاطر داشته باشید. در این مقاله سعی کردیم که بازی های کریپتویی را معرفی کنیم و درباره‌ی نحوه ی انجام بازی ها و سرمایه گذاری و نحوه‌ی دستیابی به اعتبار هر کدام از آن ها توضیحات مختصری ارائه کردیم.

هر کدام از بازی های کریپتویی که امروزه در بازار موجود هستند سبک های متفاوتی دارند که می توانید بر اساس علاقه ی خود هر کدام از آن ها را نصب و اجرا کرده و از بازی خود لذت ببرید. در حقیقت به علت پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه به راحتی می توان در اوقات فراغت با انجام بازی های متنوع نیز به درآمد دلاری رسید.

 

بازی های رایگان قابل اعتماد هستند یا نه؟!

همچنین باید به این نکته نیز توجه داشت که بازی های کریپتویی رایگان نیز وجود دارند که نیازی به سرمایه ی اولیه ندارند اما معمولا پروژه های معتبری نمی باشند. بهترین روش برای احتیاط در این بازی ها شناخت آن هاست. سعی کنید که دانش مناسبی درباره ی توکن ها و ارز دیجیتال بدست بیاورید تا سود بهتری داشته باشید و هم از بازی خود لذت ببرید و هم به درآمد مناسبی در اوقات فراغت خود برسید.

 

بهترین بازی های رایگان برای دریافت ارز دیجیتال کدام بازی ها هستن؟

بازی های : دسنترالند ، سندباکس ، استپن ، اکسی اینفینیتی ، پلنت ورسوس آندد ، گادز آنچیند ، مجموعه بازی های کریپتویی پلتفرم گالا گیمز و…

بازی های رایگان قابل اعتماد هستند یا نه؟!

باید قبل از نصب هر بازی به خیلی از نکات بازی توجه کرد و تمامی این نکات را برسی کرد که در این مقاله نحوه برسی این بازی ها را آموزش دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

ارسال دیدگاه